Komunikat

Szanowni Państwo,

w związku z potwierdzonym kolejnym przypadkiem COVID-19 u pracownika poradni, po uzyskaniu pozytywnej opinii Sanepidu oraz w porozumieniu z Organem Prowadzącym wprowadzone zostały zmiany w funkcjonowaniu placówki w terminie 18.11.2020 – 23.11.2020:

  1. Poradnia będzie czynna w godzinach 8.00-18.00, sekretariat 9.00 – 17.00
  2. Klienci są przyjmowani z wykorzystaniem technik zdalnych.
  3. Sekretariat wydaje i przyjmuje dokumenty przy stanowisku w przedsionku poradni. Wymagane wcześniejsze telefoniczne lub mailowe umówienie się.
  4. Z pracownikami pedagogicznymi należy kontaktować się mailowo (lista adresów poniżej).

Do odwołania psychologowie pełnią swoje dyżury dla placówek zdalnie.

 

mgr Barbara Tomaszewska – dyrektor btomaszewska@edu.um.warszawa.pl
dr Jakub Skrzek – wicedyrektor jskrzek@poradnia15.pl
mgr Małgorzata Bańczak mbanczak@poradnia15.pl
mgr Małgorzata Bogiel mbogiel@poradnia15.pl
mgr Anna Błaszczyk ablaszczyk@poradnia15.pl
mgr Magdalena Czajkowska mczajkowska@poradnia15.pl
mgr Wiesława Deluga wdeluga@poradnia15.pl
mgr Małgorzata Domagała mdomagala@poradnia15.pl
mgr Anna Gawlicka agawlicka@poradnia15.pl
mgr Agnieszka Gładysz agladysz@poradnia15.pl
mgr Marta Jarecka-Sadowska mjarecka@poradnia15.pl
mgr Jolanta Karbarz jkarbarz@poradnia15.pl
mgr Beata Klawczyńska-Chabros bchabros@poradnia15.pl
mgr Krystyna Kondrat kkondrat@poradnia15.pl
mgr Izabela Kopeć-Korzybska ikorzybska@poradnia15.pl
mgr Dorota Kosno dkosno@poradnia15.pl
mgr Joanna Kowalczyk jkowalczyk@poradnia15.pl
mgr Barbara Krajewska bkrajewska@poradnia15.pl
mgr Dorota Leśniczuk dlesniczuk@poradnia15.pl
mgr Elżbieta Miłosz emilosz@poradnia15.pl
mgr Małgorzata Niewińska mniewinska@poradnia15.pl
mgr Edyta Osytek-Pochwicka epochwicka@poradnia15.pl
mgr Anna Padarz apadarz@poradnia15.pl
mgr Anna Pliszka-Malinow apliszka@poradnia15.pl
mgr Agnieszka Przestrzelska aprzestrzelska@poradnia15.pl
mgr Magdalena Przymus mprzymus@poradnia15.pl
mgr Monika Rudowicz mrudowicz@poradnia15.pl
mgr Celina Tymińska ctyminska@poradnia15.pl
mgr Magdalena Ulman-Soczko mulman@poradnia15.pl
mgr Sławomir Urmański surmanski@poradnia15.pl
mgr Monika Walczak mwalczak@poradnia15.pl
mgr Paulina Wójcik pwojcik@poradnia15.pl
mgr Monika Zarzycka mzarzycka@poradnia15.pl
mgr Anna Zielińska azielinska@poradnia15.pl

Post navigation

Skip to content