Sieć Współpracy terapeutów Integracji Sensorycznej

15.05.2019 w Poradni PP Nr 15 odbyła się inauguracja działalności Sieci Współpracy terapeutów Integracji Sensorycznej pracujących z małymi dziećmi. Sieć będzie obejmowała swoim zasięgiem głównie Dzielnicę Ursus, ale do współpracy zapraszamy również osoby chcące rozwijać swoje zainteresowanie w zakresie SI, także spoza Ursusa.

Celem działalności Sieci będzie nawiązanie kontaktu i współpracy między terapeutami zatrudnionymi w placówkach edukacyjnych, wspólne radzenie sobie z aktualnymi problemami zawodowymi, poszerzanie i ugruntowywanie posiadanej wiedzy z zakresu SI oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Koordynatorem działania Sieci jest mgr Magdalena Ulman-Soczko, pedagog i terapeuta SI zatrudniony w PP-P nr 15.

Na pierwszym spotkaniu został zaplanowany terminarz spotkań na przyszły rok szkolny oraz tematyka najbliższego spotkania. Zebrani terapeuci mieli możliwość wypowiedzenia się na temat swoich oczekiwań oraz jakie tematy chcieliby poruszać na kolejnych, cyklicznych spotkaniach. Termin kolejnego spotkania wyznaczono na 2.10.2019 r., na godzinę 9:00.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach Sieci współpracy terapeutów SI proszone są o kontaktowanie się z koordynatorką Sieci poprzez adres e-mail: magda.ulman@wp.pl lub telefonicznie: 22-886-73-28, kom. 0-503-160-099.

Zapraszamy!

mgr Magdalena Ulman – Soczko http://credit-n.ru/vklady.html http://credit-n.ru/offers-credit-card/ren-drive-365-credit-card.html

Skip to content