Przedszkola publiczne

1. Przedszkole Integracyjne nr 137 im. Janusz Korczaka, ul. Zagłoby 11
mgr Agnieszka Przestrzelska

2. Przedszkole nr 112 „Leśne Skrzaty”, ul. B. Wapowskiego 3
mgr Celina Tymińska

3. Przedszkole nr 168 „Misiowa Gromadka”, ul. Zagłoby 27
mgr Paulina Wójcik

4. Przedszkole nr 194, ul. Walerego Sławka 7
mgr Celina Tymińska

5. Przedszkole nr 200 „Gąski Balbinki”, ul. Balbinki 1
mgr Monika Zarzycka

6. Przedszkole nr 219 „Niezapominajka”, ul. Keniga 16
mgr Agnieszka Przestrzelska

7. Przedszkole nr 343, ul. Warszawska 53
mgr Celina Tymińska

8. Przedszkole nr 413, ul. Górna Droga 10
mgr Celina Tymińska

9. Przedszkole nr 439, ul. Walerego Sławka 2a
mgr Małgorzata Domagała

10. Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 418, ul. J. M. Szancera 7
mgr Marta Jarecka – Sadowska

11. Przedszkole Publiczne „Klub Malucha Siódme Niebo”, ul. Orłów Piastowskich 56
mgr Małgorzata Domagała

13. Przedszkole nr 441, ul. Stanisława Wojciechowskiego 13
mgr Agnieszka Przestrzelska

Przedszkola niepubliczne i niepubliczne punkty przedszkolne
mgr Marta Jarecka-Sadowska

Szkoły podstawowe publiczne

1. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy I Dywizji Kościuszkowskiej, ul. Mariana Keniga 20
mgr Małgorzata Bogiel

2. Szkoła Podstawowa nr 360, ul. Dzieci Warszawy 42
mgr Beata Klawczyńska – Chabros

3. Szkoła Podstawowa nr 381, ul. Michała Drzymały 1
mgr Paulina Wójcik

4. Szkoła Podstawowa nr 382, ul. Konińska 2
mgr Małgorzata Bańczak, mgr Krystyna Kondrat

5. Szkoła Podstawowa nr 383 im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Warszawska 63
mgr Małgorzata Domagała

6. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego, ul. Walerego Sławka 9
mgr Anna Błaszczyk

7. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy, ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 10
mgr Magdalena Przymus

8. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Orłów Piastowskich 47
mgr Anna Gawlicka

Szkoły podstawowe niepubliczne

1. Szkoła Podstawowa Montessori, ul. Henryka Pobożnego 1
mgr Beata Klawczyńska – Chabros

2. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO, ul. Traktorzystów 16
mgr Magdalena Przymus

3. Szkoła Podstawowa i Liceum Human to Human, ul. Ryżowa 33B
mgr Agnieszka Kowalczyk

Licea publiczne

1. Liceum LVI Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, ul. Dzieci Warszawy 42
mgr Agnieszka Kowalczyk

Licea niepubliczne

1. Liceum Ogólnokształcące Montessori, ul. Plutonu AK „Torpedy” 41
mgr Agnieszka Kowalczyk

Szkoła Zawodowa

1. Branżowa Szkoła I Stopnia nr 37 im. Jana Karskiego w Zespole Szkół nr 42, ul. Dzieci Warszawy 42
mgr Agnieszka Kowalczyk

Technika

1. Technikum nr 8 im. Jana Karskiego w Zespole Szkół nr 42, ul. Dzieci Warszawy 42
mgr Agnieszka Kowalczyk

Żłobki – mgr Elżbieta Miłosz

Rodzinny Dom Dziecka – mgr Agnieszka Kowalczyk

Nasz Dom – mgr Anna Gawlicka

Dzieci nieobjęte placówką (wiek przedszkolny) – mgr Anna Gawlicka

Skip to content