Telefoniczny dyżur psychologa-psychoterapeuty w Poradni PP-P15

Uwaga! Dyżur telefoniczny* psychologa w PPP15 został przeniesiony z poniedziałków na środy na 18:30-19:30. Pierwszy dyżur po zmianie odbędzie się 4 marca 2020r. Zapraszamy do kontaktu w nagłych, kryzysowych momentach.

*Oferta skierowana jest do rodziców dzieci uczęszczających do szkół w rejonie gminy Ursus.

 

Telefoniczny Dyżur specjalisty z poradni psychologiczno-pedagogicznej powstał z myślą o rodzicach, których dzieci doświadczają nagłego kryzysu psychicznego i nie wiedzą, co powinni zrobić w danej chwili i jakie kroki powinni podjąć, w celu jak najlepszego zaopiekowania się dzieckiem.

Obowiązuje rejonizacja, tzn. z tej formy pomocy skorzystać mogą rodzice dzieci uczęszczających do placówek na terenie Ursusa.

Psycholog/psychoterapeuta pełniący dyżur, zbierze informacje na temat dziecka: szkołę oraz wiek. Zebrane dane służyć będą celom statystycznym.

Psycholog/psychoterapeuta czeka na Państwa telefon w każdą ŚRODĘ w godzinach 18:30 – 19:30 pod numerem: 502-878-498 

Na Państwa telefon czekać będzie:

Małgorzata Bańczak – psycholog, psychoterapeutka. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, o specjalizacji psychologia kliniczna oraz  4-letniej Szkoły Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Praktyczne umiejętności zdobywała w czasie półrocznego stażu na Oddziale IV Leczenia Nerwic Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu oraz 2-letniego stażu w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii MOP. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

 

Ważne! Nie odpowiadamy na sms-y, a w przypadku zajętej linii, prosimy o ponowny kontakt w wyżej wyznaczonych godzinach. Poza tą porą numer będzie wyłączony z użytku. http://credit-n.ru/oformit-kredit-online.html http://credit-n.ru/offers-zaim/fastmoney-srochnyi-zaim-na-kartu.html

Skip to content